Лайфхак проти ожеледиці: в Ірпені посипають дороги кавою (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
17:58 24.01

В Ірпені за прикладом скандинавських країн з ожеледицею борються за допомогою кавової гущі. Понад 20 кілограмів переробленої кави для комунальників заготували та безкоштовно передали п’ять місцевих кав’ярень.

Лайфхак проти ожеледиці: в Ірпені посипають дороги кавою (ВІДЕО)

Про це повідомляє  ITV.

Понад 20 кілограмів переробленої кави для комунальників заготували та безкоштовно передали п’ять місцевих кав’ярень.

“Ми запропонували власникам кав’ярень долучитися до цієї ініціативи, і ось сьогодні ми маємо екологічний експеримент: ми посипаємо кавою наш парк Правика. Будемо чути відгуки – нам дуже цікаво, як відреагують наші мешканці”, – сказала голова Ірпінської агенції розвитку Оксана Нечитайло.

Комунальники кажуть, що кава є екологічно безпечною, має чудові абразивні властивості, покращує якість ґрунту і є хорошим добривом для рослин. А ще, використовуючи її в такий спосіб, можна добряче заощадити на закупівлі піску і солі.

 

Містянам подобається така ініціатива, особливо власникам песиків, адже від соляно-піщаної суміші у тварин виникають подразнення шкіри на лапах.

Читайте також: Мала куча, дайте ще. На Русанівці комунальники готуються до зими (ФОТО

Посипати стежки кавою в парку Правика будуть протягом двох днів. А чи продовжиться експеримент, залежить від відгуків містян та працівників благоустрою.

Читайте також: Сніг у дворах, парках та скверах прибирають майже 4,5 тисячі комунальників (ФОТО) 

Нагадаємо, із початком снігопаду в столиці, інспектори благоустрою посилено перевіряють якість снігоприбирання на вулицях столиці. За цей час склали майже 700 приписів та близько 130 протоколів через неналежне розчищення територій від снігу.

Великий Київ у Google News

підписатися