Київзеленбуд пропонує обговорити як правильно обрізати дерева

Автор: Любава Лисичкіна
23:42 22.07

КО «Київзеленбуд» спільно із профільними експертами і науковцями розробило «Правила догляду за кронами дерев у місті Києві».

Київзеленбуд пропонує обговорити як правильно обрізати дерева
 
Як повідомили в КО «Київзеленбуд», ці Правила розроблені з метою охорони та збереження зелених насаджень, утримання їх у здоровому стані, створення і формування декоративних, стійких до несприятливого міського середовища, насаджень.
 
Зеленбудівці зауважили, що зараз діють Правила утримання зелених насаджень  ще з 2006 року, які не враховують сучасні технології і підходи в сфері садово-паркового будівництва, не передбачають технічні тонкощі здійснення важливих робіт по догляду за зеленими насадженнями і не мають детально прописаних методів догляду за кроною дерев. 
 
«Дерева – це наше багатство, здоров’я, комфорт і затишок. Доросле дерево здатне поглинути з ґрунту до 250 л води за добу і дати за рік 113 кг кисню. Крона дерев захищає ґрунт від прямого дощу, а корені – від ерозії. Температура під деревами в міських умовах може бути вдвічі нижчою. І звісно, дерева – це окраса міста. А найкращий догляд за деревом – це правильна обрізка», – зазначають у  «Київзеленбуді».
 
Прийняти участь в обговоренні  можна за посиланням,  конструктивні та обґрунтовані пропозиції слід  надсилати на пошту [email protected]
 
Нагадаємо, комунальники все ще прибирають наслідки негоди,  яка сталася у столиці 19 липня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...