“Київводоканал”: У Києві якість води відповідає всім нормам

Автор: Марина Максенко
20:58 28.03.2022

Станом на 28 березня у київській водопровідній воді жодних відхилень немає. Якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПін.

“Київводоканал”: У Києві якість води відповідає всім нормам

Про це повідомили на офіційному порталі ПрАТ “АК “Київводоканал”.

“Щодня наші фахівці перевіряють показники води довкола водозабірних об’єктів, потім ретельно слідкують за її якістю на всіх етапах водопідготовки, а також на виході з насосних водопровідних станцій та в мережах централізованого водопостачання”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що особлива увага надається процесу знезараження питної води. Усі необхідні реагенти наявні в достатній кількості.

Тому, як повідомляють, станом на 28 березня завдяки мікробіологічному та фізико-хімічному показнику відомо, що в столиці жодних відхилень у водопровідній воді немає. Якість води відповідає Державним санітарним правилам та нормам ДСанПін

“Всі водопровідні споруди Київводоканалу працюють в штатному режимі. Наші технологи, пробовідбірники та лаборанти щодня виходять на свої робочі місця і сумлінно виконують свої обов’язки. Працюємо для вас з вірою в перемогу!”, – повідомили в “Київводоканалі”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин