Про це повідомляє ПрАТ «АК «Київводоканал».
Як зазначили на підприємстві, обладнання ефективно себе показало при перекачці крупнофракційного сміття, що властиве стічним водам. Історично насос був встановлений у 1970 році та пропрацював 47 років на найбільш продуктивній каналізаційній насосній станції міста – «Оболонь». Він продовжить свою службу вже як експонат.
«Незважаючи не те, що в країні йде війна, Музей води продовжує працювати і приймати відвідувачів. Продовжує важливу справу – інформувати киян і гостей міста, особливо молоде покоління, про цінність водних ресурсів, важливість їх збереження та раціонального використання. Відвідуючи музей, люди бачать, як місто живе і як воно забезпечується водою. Це додає віри і впевненості в нашій перемозі», – привітав працівників музею генеральний директор «Київводоканалу» Сергій Крушановський.
Довідково.
Мета Музею води – покращення інформованості населення стосовно цінностей водних ресурсів та поглиблення усвідомлення важливості їх збереження та раціонального використання. Сама ідея і основний внесок у створення музею належать «Київводоканалу». Музей був задуманий, як перша установа в Україні, що у нестандартній формі розповідає про значення питної води та виховує екологічну культуру. За весь час існування установи його відвідало понад 2 мільйони людей із 15 різних країн світу. За рік максимально він приймав 150 тисяч відвідувачів, за день максимальна кількість людей сягала 1800.
Нагадаємо, Музей води приймає відвідувачів і запрошує на екскурсії.