Київський метрополітен оголошує нову процедуру на будівництво недобудованої частини метрополітену на Виноградар

Автор: Любава Лисичкіна
21:21 18.12.2023

Метро на Виноградар буде побудовано.

Київський метрополітен оголошує нову процедуру на будівництво недобудованої частини метрополітену на Виноградар Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Про це заявив генеральний директор КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.  

Він зауважив, що із початку повномасштабного вторгнення будівництво було зовсім зупинено. І працівників не було, багато хто порозбігався.

“Зараз ми закінчуємо коригування проєкту. Я сподіваюся, що вже на цьому тижні отримаємо експертний звіт і відкоригований проєкт. Ми оголошуємо нову процедуру на будівництво недобудованої частини метрополітену на Виноградар. І з наступного року ми приступимо вже до роботи. Я хочу запевнити всіх мешканців Виноградаря, усіх киян, що метро на Виноградар буде побудовано. Це 100%”, – сказав він.

Гендиректор метрополітену підкреслив, що “ніхто цей об’єкт не залишить”, але йде війна.

“Я можу сказати про метрополітен: у нас більше ніж 450 працівників на фронті. Ми не можемо ремонтувати вагони – у нас не вистачає механіків-майстрів. .. Зі спеціалістами є проблема. Але це все ми вирішимо, і метро буде побудовано. Але треба дочекатися відкоригованого проєкту і провести процедуру, де будуть прописані жорсткі вимоги до будівельників”, – зазначив Брагінський.

Як відомо, ремонт буде, закриття – ні. У метрополітені розповіли деталі ремонту нової ділянки тунелю на “синій” гілці.

Великий Київ у Google News

підписатися