Сьогодні київською кільцевою електричкою керували діти (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:41 18.06

Сьогодні, 18 червня, на маршруті Kyiv City Express пасажирів зустрінили юні залізничники, які навчаються на Київській дитячій залізниці. Це була їхня перша учбова практика в реальних умовах і новий цікавий досвід роботи в «дорослих» умовах: учні дитячої залізниці приміряли на себе професії диктора, помічника машиніста, квиткового касира, провідника (стюарда).

Сьогодні київською кільцевою електричкою керували діти (ФОТО)

Як розповіли в “Укрзалізниці”, це перша така практика, вона проходила на маршруті кільцевої електрички Святошин – Дарниця – Святошин у мережі руху приміських поїздів Kyiv City Express.

Мета такої практики — набуття нових навичок і знань щодо управління рухомим складом, користування касовим апаратом і чат-ботом, навчання швидкого реагування в нестандартних ситуаціях, комунікації з пасажирами.

Захід розпочався з передачі на станції Святошин управління електропоїздом Kyiv City Express дітям. Під час поїздки для дітей були імітовані постановочні нестандартні ситуації, як можуть виникати під час рейсу: поведінка безквиткових пасажирів, зривання стоп-крану та забуті речі пасажирів.

«Юні залізничники вміло керують Київською дитячою залізницею та професійно обслуговують тисячі її гостей. Сьогодні вони на декілька годин перенеслися в майбутнє та стали дорослими залізничниками», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Як писав “ВК”, наприкінці березня для киян запустили повноцінний кільцевий маршрут електрички. У квітні залізничники оперативно “реанімували” платформу на столичній Русанівці. Згодом в Києві подовжили роботу кільцевої електрички. У квітні електричка встановила рекорд.

Великий Київ у Google News

підписатися