Київські світлофори мають кілька режимів роботи за день

14:53 24.01

608 світлофорних об’єктів у столиці під’єднані до автоматизованої системи керування дорожнім рухом (АСКДР). Із них 502 – за допомогою GPRC. “Розумні” світлофори можуть мати кілька режимів протягом дня.

Київські світлофори мають кілька режимів роботи за день

Як повідомляє Центр організації дорожнього руху, за минулий рік під’єднали до автоматизованої системи ще 110 світлофорних об’єктів.

Залежно від завантаженості магістралей на одному такому об’єкті для світлофорів впроваджують до восьми планів координації (ранкові, обідні, вечірні години-пік та міжпікові періоди).

Зазначається, що автоматична система дозволяє цілодобово, в режимі реального часу слідкувати за роботою світлофорів, забезпечувати безперебійне регулювання руху транспорту і пішоходів.

Додам, світлофорний об’єкт – це ділянка вулично-дорожньої мережі, де послідовність руху транспорту або транспорту і пішоходів регулюється світлофорами. Так, на одному світлофорному об’єкті може працювати близько 20 світлофорів. Приміром, на перехресті вул. Володимирської/Богдана Хмельницького – 17 світлофорів.

Як повідомлялося раніше, упродовж минулого року у столиці з’явилися світлофори на більш ніж двадцяти вулицях та перехрестях. 

Великий Київ у Google News

підписатися