Київські школи цього року почнуть раніше приймати документи в перші класи

Автор: Галина Ворона
14:23 23.02

Школи Києва почнуть прийом документів у перші класи раніше звичайної дати, щоб батькам було зручніше.

Київські школи цього року почнуть раніше приймати документи в перші класи

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, батьки першачків зможуть здати документи з 25 березня по 31 травня не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів.

Безпека освітнього процесу для школярів і вчителів – одна з головних умов роботи освітніх закладів столиці. Саме завдяки достатній кількості укриттів у школах Києва ми забезпечили в цьому навчальному році очне навчання майже 186 тисячам учнів, із яких майже 24 тисячі – першачки. Для зарахування дитини до першого класу достатньо заяви одного з її батьків, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених власноруч, або електронною поштою на адресу школи. Оригінали документів включно з медичними довідками можна подавати пізніше“, – зауважив посадовець.

Заступник голови КМДА додав, що головним критерієм зарахування до перших класів є територіальна доступність, а саме закріплення відповідних адрес проживання дітей за певними школами.  

Також пільги для зарахування до перших класів поширюються на дітей зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, дітей працівників цих освітніх закладів і тих дітей, чиї брати або сестри вже навчаються в обраній школі.

Валентин Мондриївський наголосив, що жодних інших умов для пріоритетного зарахування до перших класів не існує: будь-які фінансові внески до фондів, які співпрацюють із закладами освіти, є винятково добровільними та не гарантують вступу до школи.

Якщо комусь із батьків намагатимуться “продавати” місця у школах, він радить звертатись до правоохоронців із повідомленням про факти корупції.

Столичні заклади освіти вже максимально забезпечені і забезпечуватимуться надалі – від сучасного обладнання до побутового дріб’язку. Епоха зборів “на штори” має остаточно лишитись у минулому”, – заявив Валентин Мондриївський. 

Читайте також: Стали відомі дати проведення НМТ: реєстрація розпочнеться вже в березні

Нагадаємо, будинок природи запускає офлайн-курс з підготовки до НМТ з біології.

Великий Київ у Google News

підписатися