Київські правоохоронці торгували через інтернет зброєю та боєприпасами

Автор: Марія Супрун
10:44 26.10

Викрито діяльність групи осіб з числа працівників правоохоронних органів, які у складі злочинної групи займалися зберіганням та збутом вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв.

Київські правоохоронці торгували через інтернет зброєю та боєприпасами

Як розповіли у прокуратурі, нелегальний бізнес організував чинний співробітник патрульної служби поліції особливого призначення ГУ НП в м. Києва, який залучив до злочинної діяльності своїх знайомих та налагодив зв’язки із особами, які мають доступ до зброї, зокрема з правоохоронцями та військовослужбовцями.

Незаконно придбану та отриману зброю зберігали на території гаражного кооперативу у м. Краматорськ Донецької області. Усі домовленості про збут зброї та боєприпасів здійснювалися особисто та через мережу Інтернет.

У вказаних осіб було здійснено оперативну закупку боєприпасів, а саме патронів калібру 7.62 загальною вартістю 10 тис. грн та здійснено передоплату за придбання зброї, боєприпасів та вибухових речовин на загальну суму понад 30 тис. грн та 1200 доларів.

Вчора, 25 жовтня, двох учасників групи затримано «на гарячому», а саме працівника правоохоронного органу та цивільну особу. Під час обшуків за місцями їхнього проживання та в гаражних боксах вилучили значний обсяг зброї, бойових припасів, вибухових речовин і пристроїв.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм запобіжних заходів. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадаємо, в Україну прибув вантаж з летальною зброєю.

Великий Київ у Google News

підписатися