Київські посадовці виплатили понад 1,2 млн грн зарплати «мертвим душам» на посадах сторожів та озеленювачів

Автор: Ярослава Уманська
17:37 17.04

Судитимуть столичних посадовців, які виплатили понад 1,2 млн гривень зарплати «мертвим душам» на посадах сторожів та озеленювачів.

Київські посадовці виплатили понад 1,2 млн грн зарплати «мертвим душам» на посадах сторожів та озеленювачів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Київська міська прокуратура та Подільська окружна прокуратура скерували до суду обвинувальний акт відносно трьох начальників дільниць КП УЗН Подільського району м. Києва. 

Відомо, що службові особи комунального підприємства з утримання зелених насаджень Подільського району міста Києва працевлаштували до комунального підприємства десять підконтрольних осіб на посади сторожів та озеленювачів. При цьому працівники не виконували своєї роботи та не перебували на робочому місці. Про це й знали керівники.

В той же час з травня 2021 року по жовтень 2022 року цим людям нараховували та виплачували зарплату.

Відповідно до висновку економічної експертизи, внаслідок таких дій спричинено збитки на загальну суму понад 1,2 млн. грн.

Трьох начальників дільниць КП УЗН Подільського району судитимуть за внесення неправдивих відомостей до офіційних документів та розтрату коштів у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Їм загрожує покарання строком від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Великий Київ у Google News

підписатися