Київські митники затримали елітного «нелегала» за 600 тисяч євро (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
12:42 10.07

Київські митники затримали елітного “нелегала” – Lamborghini Aventador за 600 тис. євро – автівку називають еталоном якості серед суперспорткарів.

Київські митники затримали елітного «нелегала» за 600 тисяч євро (ФОТО)

Як розповіли митники, транспортний засіб був ввезений на територію України через одну з митниць на українсько-польському кордоні громадянином Ізраїлю в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року ще в лютому 2020 року.

Елітний автомобіль LAMBORGHINI AVENTADOR по закінченню строку вивезений за межі України не був, та з заявою щодо продовження терміну тимчасового ввезення спорткару його власник до митниці не звертався. 

“Замість ввезти дороге авто законно і з гідністю сплатити при цьому всі передбачені митні платежі, або ж вчасно вивезти його за межі митної території України, з LAMBORGHINI зробили справжнього нелегала”, – йдеться у повідомленні.

Київською митницею було складено протокол про порушення митних правил, а автомобіль тимчасово вилучено. Матеріали справи митниця скерувала до суду. Днями по цій справі судом винесено рішення, відповідно до якого на громадянина Ізраїлю накладено штраф у розмірі 170 тис грн.

Нагадаємо, киянин сплатив майже 300 тис. аліментів та понад 150 тис. штрафу.

Великий Київ у Google News

підписатися