Київські митники затримали 9 посилок з військовими виробами часів СРСР

Автор: Марина Максенко
12:57 11.08.2022

Київські митники завадили незаконному пересиланню за кордон у міжнародних поштових відправленнях товарів військового призначення – авіаційних годинників та перетворювачів, польового дозиметра, вакуумних електроламп, електронно-променевих трубок, індикаторів тліючого розряду тощо

Київські митники затримали 9 посилок з військовими виробами часів СРСР
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці.

Реальний вміст дев’яти посилок, які прямували з Києва, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Обухова до США, Канади, Нідерландів, Чехії, Угорщини, задекларовано не було.

Митники виявили в посилках товари військового призначення, зокрема, для стаціонарних та пересувних радіотехнічних пристроїв, для вимірювання радіоактивної зараженості, для живлення електроприладів та для роботи в складі панелей приладів в літаках.

Як відомо, фізичні особи не можуть бути власниками товарів військового призначеннями. А юридичним особам дозволено переміщувати за кордон такі товари лише за наявності дозволів Державної служби експортного контролю, яких митникам надано не було.

Київською митницею складено 9 протоколів про порушення митних правил стосовно громадян України за виявленими фактами незаконного пересилання товарів військового призначення.

Загалом вилучено понад три сотні одиниць товарів військового призначення.
І хоча всі виявлені предмети виготовлені ще за часів СРСР і пролежали десь не одне десятиліття, їх призначення залишається незмінним – товари військового призначення.

Великий Київ у Google News

підписатися