Мріяли про Київ без маршруток? Власники попросять владу заборонити їм працювати

Автор: Марія Супрун
17:56 24.03.2021

Асоціація перевізників Києва та області має намір звернутися до КМДА з проханням офіційно заборонити роботу маршруток – через карантинні обмеження їх робота стала збитковою.

Мріяли про Київ без маршруток? Власники попросять владу заборонити їм працювати

Про це заявив голова організації Ігор Мойсеєнко, пише Інтерфакс-Україна.

Ми звертатимемося до київської міської влади, щоб нас зупинили офіційно. Тому що возити по 11 пасажирів – дуже збитково для нас. На нас також масово складають протоколи по 17 тисяч гривень штрафу. Водії не можуть виганяти пасажирів і постійно вступати з ними в конфлікт під час спроби зайти в салон. Водії самовільно починають повертатися в парки, щоб їх не штрафували”, – сказав він.

За його словами, київські водії маршруток отримали вже близько 100 штрафів по 17 тисяч гривень. 

Як повідомлялося раніше, вже цієї суботи, 27 березня, приблизно 30-40% київських маршруток піднімуть вартість проїзду з 8 до 10 гривень. Але і в цьому разі робота з 11 пасажирами в салоні для маршрутних перевізників не покриє навіть витрат на пальне.

Нагадаємо, Київ наразі перебуває у “червоній” зоні карантину. У “червоній” зоні забороняються транспортні перевезення. Втім, напередодні Кабмін дозволив місцевій владі самостійно приймати рішення щодо карантинних обмежень на транспорті та залізниці у «червоній» зоні. Так, у Києві вже вирішили, що транспорт зупиняти не будуть, однак він працюватиме з низкою обмежень. Їх дотримання контролюватимуть муніципальна варта та поліція.

Через обмеження на транспорт утворюються великі черги. А Кличко пригрозив киянам зупинкою транспорту за “безвідповідальність”.

 

Мріяли про Київ без маршруток? Власники проситимуть владу заборонити їм працювати

Великий Київ у Google News

підписатися