Київське «Динамо» здобуло перемогу над львівським «Рухом»

Автор: Вікторія Мілюта
21:28 26.11.2023

У рамках 15-го туру української Прем’єр-ліги київське «Динамо» на власному стадіоні обіграло львівський «Рух» з рахунком 2:0.

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляється на офіційному сайті команди.

Динамівці, здобувши перемогу над «Кривбасом» у минулому турі, розраховували взяти максимум очок й у грі з непоступливим «Рухом», у той час як львів’яни мали намір знову повернутися у зону єврокубків.

Уже на 6-й хвилині динамівець Тимчик, скориставшись помилкою воротаря, підхопив м’яч та пробив із дальньої дистанції, поціливши точно в кут – 1:0.

Хороша нагода також могла бути у Шепелєва, коли суперник підсковзнувся й динамівець вийшов віч-на-віч із воротарем, але арбітр зафіксував фол зі сторони нашого гравця, хоча він навіть не чіпав свого опонента. Біля наших воріт міг забивати Дідик, прийшовши до штрафного майданчика на подачу кутового, але з кількох метрів пробив головою повз ворота.

Перед самою перервою «біло-синім» вдалося подвоїти свою перевагу. Кабаєв обіграв захист «Руху» та поцілив точно у верхній кут – 2:0.

У другому таймі гра проходила під контролем підопічних Олександра Шовковського. Буяльський, опинившись у штрафному майданчику, пробив повз ворота, Караваєв пробив по центру, що не стало особливою проблемою для воротаря, також голкіпер відбив потужний постріл Шепелєва.

Дуже хотів забити й Ванат, який з’явився на полі у другому таймі. В одному з епізодів Владислав із гострого кута пробив зовсім поруч зі стійкою, а в іншому – його удар відбив воротар, після чого Вівчаренко, зігравши на добиванні, пробив над поперечиною.

Щодо «Руху», то львів’яни намагалися отримати користь із дальніх ударів, але вони були нерезультативними.

Нагадаємо, спочатку гру було призначено на 17:00, але УПЛ за взаємною згодою сторін перенесли старт матчу на дві години раніше, на 15:00, зважаючи на ускладнення погодних умов у столиці.