Київська Венеція та легендарна Троєщина: безкоштовні екскурсії до Дня туризму

Автор: Марія Супрун
16:28 22.09

У неділю, 26 вересня, в столиці пройде кілька безкоштовних екскурсій до Дня туризму. Кияни і гості столиці дізнаються більше про цікаві локації кожного району.

Київська Венеція та легендарна Троєщина: безкоштовні екскурсії до Дня туризму

Як повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА, в перелік увійшли екскурсії: «Чарівна Оболонь», «Легендарна ТРОЯ», «Таємниці і міфи вулиці Грушевського», «Київська Венеція», «Прогулянка Парком Партизанської Слави», «Таємниці парку Кіото», «Прогулянка Святошино» та інші.

«Голосіївський ліс – останній рубіж оборони Києва в 1941 році», 26 вересня, 10:00 – 12:00.

Екскурсовод Наталя Плохотнюк. Вона допоможе киянам і гостям столиці зануритися в справжню осінню атмосферу під час прогулянки лісом.

Початок – станція метро «Голосіївська» (біля кафе «Поллі»). Реєстрація за посиланням.

«Київські адреси Лесі Українки», 26 вересня, 11:00 — 13:00.

Екскурсовод Тетяна Федоренко. Можна буде не лише прогулятися вуличками і скверами міста, послухати фрагменти віршів та листів, а й побачити будівлі, пов’язані з особистим, творчим та громадським життям найвідомішої жінки України.

Початок — біля Золотих воріт (ліворуч виходу зі станції метро «Золоті ворота»). Реєстрація за посиланням.

«Неповторний колорит парку Шевченка», 26 вересня, 11:00 — 12:00.

Прогулянку проведе випускниця «Академії гостинності» Наталія Колосникова. 

Початок – центральний вхід до парку (напроти червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська). Реєстрація за посиланням.

«Таємниці і міфи вулиці Грушевського», 26 вересня, 11:00 — 12:30.

Екскурсоводи Ірина Косянчук та Людмила Литвиненко. Гостям пропонують не лише пройтися однією із топових вулиць Києва, а й дізнатися про специфіку життя київської еліти ХІХ століття, чи гостював Олександр Пушкін у «Пушкінському будиночку», які події відбувалися навколо палацу та Маріїнського парку та про подробиці забудови Урядового кварталу.

Початок — на Арсенальній площі. Реєстрація за посиланням.

«Легендарна ТРОЯ», 26 вересня 12:00 — 13:30.

Екскурсовод Леся Косенко. Відвідувачі дізнаються історію та специфіку життя легендарного району Києва — Троєщини, зможуть навчитися розуміти місцевий сленг, побачать створений відомим австралійським художником Fintan Magee мурал заввишки 17 поверхів, зроблять круті тематичні фото.

Початок — біля Деснянської РДА (пр-т. Маяковського, 29). Реєстрація за посиланням.

«Київська Венеція», 26 вересня, 12:00 — 13:30.

Екскурсовод Діана Гринюк. Гості здійснять кільцевий маршрут та відкриють для себе унікальні куточки берегів Дніпра, історію Русанівки, велич сучасної житлової забудови та культових споруд, а також артпростір Русанівського парку.

Початок біля входу до готелю «Турист» (м. Лівобережна). Реєстрація за посиланням.

«Прогулянка Парком Партизанської Слави», 26 вересня, 15:00 — 16:00.

Екскурсовод Назар Маланюк. Відвідувачі дізнаються, чому парк внесений до Національного реєстру рекордів України, які унікальні зразки ландшафтного дизайну можна побачити тут, чим особливий тутешній фонтан.

Початок — біля фонтану з центрального входу в парк. Реєстрація за посиланням.

«Чарівна Оболонь», 26 вересня, 15:30 — 17:00.

Екскурсовод Тетяна Шевченко. На екскурсії розкажуть історію Оболоні від часів Київської Русі, проведуть «Алеєю муз», садом «сухого» пейзажу, а також до парку «Наталка».

Початок — вулиця Оболонська Набережна (навпроти Свято-Покровського Собору, перетин вул. Прирічної та Набережної). Реєстрація за посиланням.

Незабаром також стане доступний запис на такі екскурсії:

  • «Таємниці парку Кіото»
  • «Виставковий центр — осередок мрійників та мандрувальників усіх часів»
  • «Прогулянка Гідропарком»
  • «Парк Тельбин-гармонійний простір на Березняках»
  • «Прогулянка Святошино»
  • Парк Перемоги

За відкриттям реєстрації на екскурсії можна слідкувати на Facebook-сторінці Управління туризму та промоцій КМДА.

Усі прогулянки проводиться з дотриманням карантинних норм, спрямованих на запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Кількість учасників обмежена, обов’язковим є дотримання дистанції та маскового режиму.

Нагадаємо, у столичному парку “Співоче” готують до відкриття нову виставку квітів. Цього разу її присвятять темі кохання.

Великий Київ у Google News

підписатися