Київська школа вперше увійшла у ТОП-10 найкращих світу за World’s Best School Prizes

Автор: Любава Лисичкіна
21:14 18.06

Відзнаку школа отримала за досвід налагодження освітнього процесу під час пандемії, а також – під час повномасштабного вторгнення.

Київська школа вперше увійшла у ТОП-10 найкращих світу за World’s Best School Prizes

Мова йде про Новопечерську школу міста Києва, яка стала однією з 10 номінантів зі всього світу на головний приз в категорії Подолання труднощів.  Засновницею школи є громадська спілка «Освіторія».

У своїй заявці та інтерв’ю представники Новопечерської школи поділилися з організаторами премії World’s Best School Prizes деталями відновлення навчання вже через два тижні після початку повномасштабного вторгнення. Розповіли про організацію навчання онлайн для дітей з окупованих територій, запуск дистанційної школи, завдяки якій діти, що виїхали, отримали доступ до якісної української освіти онлайн, соціальну стипендіальну програму для допомоги родинам, що постраждали через військову агресію.  

«Це найпрестижніша нагорода для шкіл…Вважаю, що це відзнака кожної нашої школи, кожного вчителя, всієї нашої країни, яка навчає своїх дітей і дивиться у майбутнє попри війну, біль і втрати», – відзначила засновниця Новопечерської школи та голова «Освіторії» Зоя Литвин.

Довідково:

Премію World’s Best School Prizes було засновано після пандемії COVID-19 у 2022 році, щоб надати можливість школам, які змінюють підхід до навчання у своїх класах і далеко за їхніми межами, ділитися передовим досвідом і покращувати освіту.

Наразі організатори премії визначили 10 найкращих шкіл в кожній категорії, а наступним етапом буде визначено п’ять фіналістів, по одному в кожній категорії.

Як відомо, обрано ректора Київського політеху: працює в університеті понад 20 років.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин