Київська опера чекає дітей на балет “Дюймовочка”, а ТЮГ – на “Тома Сойєра”

Автор: Любава Лисичкіна
20:46 01.03

Понад два десятиліття живе “Дюймовочка” у репертуарі Театру, мовою танцю оповідаючи маленьким глядачам про нeзвичайні та захоплюючі пригоди маленької дівчинки, народженої з прекрасної квітки.

Київська опера чекає дітей на балет “Дюймовочка”, а ТЮГ – на “Тома Сойєра”

Про це ідеться в анонсах театрів.

У театрі розповідать, що  сценічне життя балету “Дюймовочка” розпочалося на сцені Одеського державного академічного театру опери та балету в 1965 році.

Написаний диригентом театру та композитором Юхимом Русиновим, балет був поставлений відомим українським балетмейстером Миколою Трегубовим. Учнем дитячої хореографічної школи танцював у цій виставі Георгій Ковтун, який також став визнаним балетмейстером.

І, коли у 1988 році він одержав від Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва замовлення на постановку балету для дітей, одразу ж згадав балет Ю.Русинова. Георгій Ковтун написав нове лібрето і здійснив оригінальне хореографічне прочитання улюбленої казки Ганса Крістіана Андерсена. 

Виставу адресовано дошкільнятам та молодшим школярам.

  • Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.
  • Коли:  3 Березня, 12:00.
  • Де: вул. Межигірська, 2

Вистава “Пригоди Тома Сойєра” у Київському академічному театрі юного глядача на Липках призначена для дітей 10-17 років.

Весела, музична та романтична вистава про цікаві пригоди друзів Тома Сойєра та Геккльберрі Фінна, cтворена за мотивами всесвітньо відомої повісті американського письменника Марка Твена. Світ захоплюючих і небезпечних пригод та вигадок маленького американця близький нам сьогодні, тому що усі ми родом з однієї країни – країни дитинства.

    • Тривалість вистави – 2 години
    • Коли:  3 Березня, 16:00.
    • Де: вул. Липська, 15/17

До слова, у Києві святкуватимуть День Barbie: захід безкоштовний для дітей.

Великий Київ у Google News

підписатися