Київська міська рада затвердила план роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я

Автор: Марина Максенко
03:35 11.02.2023

У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики на 2023 рік.

Київська міська рада затвердила план роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Київська міська рада.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марини Порошенко, в умовах війни постійна комісія продовжує працювати задля встановлення додаткових соціальних гарантій, а також покращення надання медичних та реабілітаційних послуг для цивільних та військових.

“Цьогоріч спільно з Департаментом соціальної політики КМДА будемо розробляти та погоджувати міську цільову програму “Підтримка киян – Захисників та Захисниць України” на 2023-2025 роки, а також внесемо зміни до міської цільової програми “Київ – місто рівних можливостей” на 2022-2024 роки. Крім цього, з Департаментом охорони здоров’я КМДА маємо розробити та затвердити міську цільову програму “Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці” на 2024-2026 роки. Наша діяльність спрямована на забезпечення населення послугами у сфері охорони здоров’я та соціального захисту. Зараз, як ніколи, ми консолідуємо зусилля та працюємо задля того, щоб якісна медицина була доступна кожному, люди з інвалідністю не відчували обмежень в міському просторі, а малозабезпечені категорії населення отримували додаткові соціальні гарантії та пільги”, – зазначила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що також в планах провести реорганізацію КНП “Міський медичний центр проблем слуху та мовлення “СУВАГ” з метою забезпечення дітей та дорослих кваліфікованою консультативно-діагностичною та корекційно-педагогічною допомогою.

Великий Київ у Google News

підписатися