Київська міська молодіжна рада: молодь просять долучатися

Автор: Анна Ткаченко
14:15 31.08.2023

При формуванні першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді буде враховано успішний досвід європейських муніципалітетів. 

Київська міська молодіжна рада: молодь просять долучатися

Про це сьогодні, 31 серпня, заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко під час брифінгу щодо створення Київської міської молодіжної ради, інформує Київська міська рада.

За словами Володимира Бондаренка, залучення молоді до прийняття рішень на рівні столиці має для міста велике значення, оскільки буде отримано реальну думку молодих людей, які чудово розуміють, які перетворення на краще потрібно зробити в Києві. 

«Закликаю молодих людей доєднуватись до Київської міської молодіжної ради та безпосередньо своїми діями та рішеннями змінювати нашу столицю. Ми хочемо, щоб молодіжна рада була реальною, а не декларативною. Ми не хочемо молодіжну раду для галочки, а хочемо дійсно робочий орган, який буде відзеркалювати позицію та думки молоді. Мало того, зважаючи на те, що в ряді наших дружніх муніципалітетів, в тому числі іноземних, є вже зразки аналогічних молодіжних рад, які впливають на міську політику, було розпочато процес консультацій з ними. Перший склад Київської міської молодіжної ради буде формуватись спільно з представниками закордонних муніципалітетів, за їх допомоги та методичного сприяння. І ми гарантуємо те, що перший склад молодіжної ради буде мати тісну координацію з європейськими муніципалітетами», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що Київська міська молодіжна рада це не політичний орган, і він не буде мати політичних підґрунть.

Прийом документів від зацікавлених осіб, установ, організацій для участі в формуванні першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді триває з 24 серпня до 24 вересня 2023 року. Документи можна надіслати на адресу Київської міської ради: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36 або електронною поштою: [email protected].

Нагадаємо, у Київський міській раді – нова депутатка Вікторія Пташник. Вікторія Пташник прийняла присягу сьогодні, 31 серпня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин