Київщина візьме участь у Сорочинському Ярмаку-2021

12:38 16.06

Київщина долучиться до національного Сорочинського ярмарку-2021. Свято традиційно пройде в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Київщина візьме участь у Сорочинському Ярмаку-2021

Про це повідомляє КОДА. 

Урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку – 2021 відбудеться 17 серпня 2021 року об 11.00.

Сорочинський ярмарок є одним із найяскравіших та найвідоміших народних символів України, уособлює український народ, його культуру, історію та сьогодення. У культурно-мистецькій програмі беруть участь понад три тисячі учасників народних мистецьких пісенних, танцювальних, музичних колективів та окремих виконавців, зірки української естради.

На ярмарок запрошено підприємства усіх галузей промисловості, приватних підприємців, народних майстрів, мистецькі колективи та окремих виконавців Київської області.

З боку організаторів гарантується повне сприяння у розміщенні учасників з Київської області та оперативне вирішення усіх питань.

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок»  оголошує прийом заявок від усіх категорій учасників на участь у цьогорічному заході, який заплановано з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 20 або через офіційний сайт .

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...