Київщина оговтується від негоди: діти повертаються у школи, світло у домівки повернуть до кінця доби

Автор: Галина Ворона
19:54 27.11.2023

На Київщині продовжують ліквідовувати наслідки негоди.

Київщина оговтується від негоди: діти повертаються у школи, світло у домівки повернуть до кінця доби
оренда квартири Київ

Підсумки важкого дня підвів керівник КОВА Руслан Кравченко.

За його словами, за день енергетики повернули світло майже у 33 тис. осель, відновили роботу 47 ліній, 967 трансформаторних підстанцій.

Станом на 18:30 без світла залишаються понад 15,7 тис. домівок. У ремонті ще 17 повітряних ліній, 453 трансформаторні підстанції. Енергетики планують повністю відновити електропостачання до кінця доби.

Також впродовж дня рятувальники витягли з кюветів 10 автомобілів та надали допомогу 22 особам.

На автодорогах Київщини продовжують працювати 257 одиниць техніки та 383 працівники. Уже використано понад 9,7 т протиожеледних матеріалів.

Руслан Кравченко також зазначив, що школи Київщини з вівторка, 28 листопада, працюватимуть у звичайному режимі.

Дякую всім батькам школярів, які з розумінням поставилися до дистанційного навчання в понеділок. Це дозволило нам уникнути заторів на дорогах. Відповідні служби змогли їх оперативно розчищати від снігу. Вдячний усім службам Київщини, які мобілізували максимум сил та спецтехніки, щоб не допустити колапсу через снігопад“, – додав він.

За даними Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області, проїзд дорогами області було забезпечено ще станом на 17:00, проте  місцями сніжило і покриття доріг місцями ще було засніженим.

Читайте також: Циклон відходить: якої погоди чекати у вівторок

Нагадаємо, половина столичних школярів залишилася вдома та навчалася дистанційно, а на Київщині сьогодні всі навчались онлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися