Київрада збереться на позачергове засідання через переслідування Порошенка

13:49 19.01

Пленарне засідання II сесії Київської міської ради IX скликання відбудеться у залі засідань (вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх).

Київрада збереться на позачергове засідання через переслідування Порошенка

Про це повідомили у КМДА.

У порядку денному близько 300 питань, з яких дуже багато важливих для міста і киян. 

Початок засідання — об 11:00.

Онлайн-трансляція пленарного засідання буде забезпечена на офіційному сайті Київської міської ради, офіційній сторінці у Youtube.

На засіданні розглядатиметься питання політичного переслідування п’ятого президента, лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка.

Депутат Київради від ЄС Леонід Ємець заявив, що необхідні підписи вже зібрані, питання, яке винесуть на засідання, щойно успішно було розглянуто Комісією з питань регламенту, яку він очолює.

“Вважаю, що інші місцеві ради теж мають долучитись до боротьби з диктатурою. Інакше жити нам як у Білорусі чи Казахстані. Під пятою тих, хто буде розказувати як правильно любити владу”, – додав депутат.

Нагадаємо, під Печерським судом, де сьогодні мають обрати запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку, стались нові сутички. Відібравши у мітингарів пічки, у яких активісти збирались розводити вогонь та варити чай, поліція почала розбирати їхні намети та забирати бочки-барабани.

Великий Київ у Google News

підписатися