Київрада закликала Офіс Генпрокурора припинити затягування будівництва комплексу Героїв Небесної Сотні

Автор: Марія Супрун
17:22 24.06

Фракція «Європейської Солідарності» в Київраді ініціювала звернення міськради до Офісу Генерального прокурора щодо припинення створення перепон для належного функціонування Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

Київрада закликала Офіс Генпрокурора припинити затягування будівництва комплексу Героїв Небесної Сотні

Як повідомляється на сайті “ЄС”, впродовж 2017-2019 років Президент України, Кабінет Міністрів та Київрада зробили все необхідне для увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та подій Революції Гідності. Однак, з 2019 року роботи на території майбутнього меморіалу були заблоковані.

Офіс Генпрокурора наклав арешт на земельні ділянки виділені для будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. Тому з ініціативи фракції «ЄС» Київрада закликала припинити затягування будівництва та зняти арешт із земель, виділених київською владою для увіковічення пам’яті героїв Майдану.

Зазначається, що всупереч положень Кримінального кодексу щодо розумності строків кримінального провадження, органи досудового слідства затягують своєчасне проведення слідчих дій, унеможливлюючи таким чином будівництво меморіального комплексу.

«Завдяки цінностям Революції Гідності ми маємо вільну демократичну державу, місцеве самоврядування і право голосу на власній землі. Це звернення – не звичайна декларація про намір. Це чітка позиція відданості Київради цінностям Революції Гідності, які, переконаний, об’єднують усіх нас», – наголосив депутат «ЄС» у Київраді Сергій Таран.

Ініціативу звернення «Європейської Солідарності» до Офісу Генерального прокурора підтримали 67 депутатів Київради.

Читайте також: Марина Порошенко: Київрада має забезпечити оздоровлення дітей із захворюваннями нервової системи

Нагадаємо, у Києві розквітли 100 тисяч тюльпанів на честь Героїв Небесної сотні (ФОТО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...