Київрада виграла касаційний суд у справі “будинку-монстру” на Подолі

Автор: Галина Ворона
14:57 02.09

Касаційний господарський суд задовольнив касаційну скаргу Київської міської ради стосовно введення в експлуатацію так званого будинку-монстру на Подолі.

Київрада виграла касаційний суд у справі “будинку-монстру” на Подолі

Про це повідомив секретар Київради-заступник міського голови Володимир Бондаренко.

За його словами, касаційний суд 31.08.2021 скасував ухвалу суду апеляційної інстанції, якою раніше давалася змога ввести в експлуатацію будинок-монстр.

Він зауважив, що ухвала суду апеляційної інстанції протрималась з 08.06.2021 року (тобто, майже 3 місяці).

Боремося далі. Дякую усім учасникам за професіоналізм!” – додав Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, у 2012 році ТОВ «Пателі Лізинг» отримало дозвіл на будівництво 8-поверхового будинку. Однак, надалі фірма побудувала 12-поверхову будівлю (ЖК «Подол Престиж») на вул. Нижній Вал, 27-29.

Наприкінці 2014 року Київська міська рада подала позов до суду з вимогою зобов’язати ТОВ «Пателі Лізинг» знести самовільно добудовані поверхи на будівлі. У листопаді 2019 року Господарський суд Києва зобов’язав фірму знести чотири поверхи вище восьмого поверху будинку (9-12 поверхи), адже вони не передбачені проєктом і є самочинно збудованими.

Як повідомлялося, у цьому році Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду України зобов’язав ДАБІ видати сертифікат готовності новобудові на Нижньому Валу, 27–29, яку кияни називають будинком-монстром.

Водночас, міська влада вважає неможливим введення в експлуатацію будинку-монстра на Подолі.

Великий Київ у Google News

підписатися