Київрада виділила понад 3 млн грн батальйонам тероборони

Автор: Галина Ворона
14:29 16.05

Столиця виділила понад 3 млн грн для забезпечення потреб батальйонів територіальної оборони.

Київрада виділила понад 3 млн грн батальйонам тероборони

Як повідомляє пресслужба Київради, таке рішення депутати підтримали на пленарному засіданні.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, виділені 3 160 000 гривень направлять на придбання літньої форми та взуття, матеріально-технічних засобів, товарів та інвентарю задля забезпечення потреб добровольців, а також матеріалів для плетіння маскувальних сіток. 

Уже третій місяць поспіль триває повномасштабна російсько-українська війна, ворог щоденно обстрілює українські території та здійснює військові злочини проти цивільних. У цей воєнний час існує загроза спроби повторного наступу країни-агресора на Київ. Кожен із нас усвідомлює те, що вкрай необхідно підвищувати обороноздатність наших захисників та гарантувати повноцінну роботу територіальної оборони в місті”, – зауважив він.

Секретар Київради додав, що з перших днів війни батальйони тероборони міста Києва виконують військові завдання, укріплюють захисні споруди, евакуюють мешканців та допомагають військовим ліквідовувати наслідки воєнних злочинів росії в деокупованих населених пунктах Київщини.

Читайте також: Фото дня. Пара, яка повінчалася у перший день війни і пішла у тероборону, вдягнула весільне вбрання

Нагадаємо, в Києві розробили план оборони на випадок повторного наступу окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися