Київрада віддала в оренду ділянку разом із частиною Володимирської гірки. До чого тут Азаров

Автор: Марія Супрун
11:27 12.03

Київрада передала в оренду ТОВ «САС» земельну ділянку для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Трьохсвятительській, 4 у Шевченківському районі столиці. Відповідне рішення підтримали 68 депутатів.

Київрада віддала в оренду ділянку разом із частиною Володимирської гірки. До чого тут Азаров

Згідно документу, ділянка площею 0,05 га передається товариству в оренду на 10 років. Фірма стала власницею цієї будівлі площею 149,9 кв м у 2017 році. Це – громадський туалет, пишуть Наші гроші.

Ділянка відповідно до Генплану належить до території громадських будівель та споруд та частково території зелених насаджень загального користування, а саме – до зеленої зони парку Володимирська гірка.

“Це землевідведення дивує, оскільки це громадський туалет, який конче необхідний у цьому парку. І, звичайно, він має використовуватися як громадський туалет. А після цього землевідведення ми не маємо ніякої впевненості, що це буде громадський туалет. Тим більше, частина ділянки відводиться за рахунок парку. Тому, звичайно, я, як і всі мої колеги, категорично проти вилучення з зеленої зони”, – зазначив під час засідання голова фракції «ВО «Батьківщина» Денис Москаль.

Після цього, секретар Київради Володимир Бондаренко окремо поставив на голосування рекомендацію стосовно вилучення частини ділянки із зеленої зони. Однак, депутати проголосували проти цього. Надалі Бондаренко поставив на голосування проект рішення про передачу ділянки в оренду ТОВ «САС» без вилучення частини ділянки із зеленої зони. І з другої спроби рішення було прийнято.

Зазначимо, що власниками ТОВ «САС» є Сергій Смирний (99,7%) і Альберт Залялутдінов (0,3%). Смирний відомий тим, що з 2003 року був співзасновником кооперативу «Чехово» у смт Санаторне поблизу Фороса (Крим) разом з сім’єю екс-прем’єра Миколи Азарова. У 2012 році Смирний балотувався до Верховної Ради по списку партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!» під номером 13. Керівником обох фірм є Валерій Желепа, чоловік судді Київського апеляційного суду Оксани Желепи.

Нагадаємо, «Парк трипільської культури» хочуть забудувати – у Київраді протягують рішення попри розгляд справи у суді.

Великий Київ у Google News

підписатися