Київрада сьогодні має ухвалити зміни до бюджету – на що виділять кошти

Автор: Марія Супрун
11:03 22.04

Сьогодні відбувається пленарне засідання і депутати Київради мають ухвалити зміни до бюджету столиці та Програми економічного та соціального розвитку міста.

Київрада сьогодні має ухвалити зміни до бюджету – на що виділять кошти

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Йдеться і про збільшення зарплатні столичним освітянам. Маємо виділити на це з бюджету 450 мільйонів гривень. І про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус. А також ідеться про кошти на зарплати столичним транспортникам», – сказав Кличко.

Разом із тим, відповідні зміни, за словами мера, передбачають виділення коштів і на оновлення житлово-комунальної інфраструктури – понад 500 мільйонів гривень. Це – кошти на ремонт та закупівлю ліфтів у столичні будинки, на програму співфінансування тепломодернізації будинків 70/30, а також кошти на оновлення міських парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків.

Нагадаємо, сьогодні, 22 квітня, відбудеться засідання Київради (ТРАНСЛЯЦІЯ).

Раніше, 8 квітня, Київрада вперше засідала дистанційно. Які рішення було прийнято під час засідання читайте тут. Наступне засідання мало відбутися 16 квітня, але було перенесене.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...