Як зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко, у час війни перейменовують міські об’єкти задля зменшення культурологічного впливу країни-агресора на свідомість киян, а також унеможливлення розповсюдження російської пропаганди та фальсифікації української історії.
Загалом до рейтингового електронного голосування щодо перейменувань міських об’єктів увійшли 296 об’єктів, які були відібрані експертною комісією. Українці активно брали участь у процесі перейменування та віддали понад 6,5 мільйона голосів за нові назви для вулиць, провулків, бульварів, проспектів та площ. І зараз вже Київрада підтримала перейменування 95 міських об’єктів.
“На наступному пленарному засіданні Київської міської ради буде розглянуто ще частину проєктів рішень щодо перейменувань міських об’єктів, і вже невдовзі ми зможемо завершити процес дерусифікації у столиці“, – наголосив Бондаренко.
Нагадаємо, у співробітників Департаменту суспільних комунікацій Київради не вистачило часу на утвердження перейменування вулиці на честь полеглого героя і борця за Протасів Яр Романа Ратушного.