Київпастранс отримає двадцять сучасних трамваїв на 24,9 млн євро

19:02 02.01

Одеська компанія “Татра-Юг” стала переможцем тендера на постачання 20 багатосекційних трамваїв для комунального підприємства “Київпастранс”.

Київпастранс отримає двадцять сучасних трамваїв на 24,9 млн євро

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

На даний момент пропозицію від компанії “Татра-Юг” було акцептовано: підписання контракту затягується через скаргу, подану іншим учасником торгів.

За вказаний бюджет тендера нами було запропоновано 20 одиниць нових низькопідлогових вагонів, іншим учасником торгів (консорціум “Електронтранс”) запропоновано 14 одиниць, а третій учасник (консорціум” Білкомунмаш”) висунув пропозицію в 10 одиниць трамвайних вагонів”, – пояснюють представники “Татра-Юг”.

Вони висловили надію, що у 2021 році контракт усе-таки буде підписаний.

До слова, тендер був оголошений 6 вересня 2019 року. Згідно документом, закупівля нових трамваїв задовжки для Київпастрансу реалізується за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Очікувана ціна закупівлі – 24,893 млн євро.

Окрім трамваїв, постачальник має надати супутні товари та послуги, включаючи постачання комплекту обов’язкових запасних частин і витратних матеріалів, технічної документації, введення в експлуатацію і гарантійну діяльність.

Тим часом на Троєщині збираються відремонтувати трамвайну колію. Загальна вартість реконструкції становить майже мільярд гривень.

Читайте також: Кияни просять повернути трамвай на проспект Гагаріна

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...