Київоблрада продовжить перше засідання 25 листопада

18:33 24.11.2020

У Київській обласній раді планують завтра, 25 листопада, продовжити роботу першого пленарного засідання першої сесії КОР VIII скликання, що розпочалось 20 листопада.

Київоблрада продовжить перше засідання 25 листопада

Як повідомляє пресслужба Київоблради, щойно відбулося засідання Тимчасової президії Київської обласної ради, до складу якої увійшли депутати від усіх політичних сил, що отримали представництво в КОР.

Участь у засіданні взяли Тетяна Семенова (Київська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»), Олександр Поляруш (Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу»), Ярослав Добрянський (Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє»), Андрій Засуха (Київська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») та Валерій Ксьонзенко (Київська обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»).

Тимчасова президія обговорила організаційні питання, пов’язані з підготовкою проведення першого пленарного засідання першої сесії Київської обласної ради VIII скликання, що буде продовжене 25 листопада 2020 року, о 12.00, в адміністративному приміщенні за адресою: Київ, пл. Лесі Українки, 1.

Зокрема, йшлося про розміщення депутатів у сесійній залі, формування лічильної комісії, секретаріату та інші технічні моменти, пов’язані з обранням керівництва Київської обласної ради та затвердженням постійних комісій КОР.

Нагадаємо, «Європейська солідарність» отримала найбільше мандатів у Київоблраді.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...