“Київміськбуд” зупинив роботу через нестачу коштів

12:18 23.04.2023

Найбільший київський забудовник “Київміськбуд” зупинив роботи на будівельних майданчиках через нестачу коштів. Компанія звернулася по допомогу до свого найбільшого інвестора – Київради.

“Київміськбуд” зупинив роботу через нестачу коштів
Світлодіодне освітлення

Про це у своєму Facebook написав голова правління ХК “Київміськбуд” Ігор Кушнір.

Йдеться про комплекси “Абрикосовий”, “Курнатовського”, “Мілос”, “Mirax”, “Урлівський-1”, “Урлівський-2”, “Отрада”, “Медовий-2”, “Чарівне місто”, “Радужний”, “Star city”.

Читайте також: На заповідній землі Києва розпочали незаконне будівництво

За його словами, ситуація на ринку нерухомості складна через подорожчання будматеріалів, майже повну відсутність продажів, скорочення кваліфікованих кадрів та несплату розстрочок. Через це компанія була змушена призупинити роботи на будівельних майданчиках.

Ігор Кушнір наголосив, що за рік повномасштабної війни компанія вичерпала певну кількість запасів. Тому, на сьогоднішній день робиться все можливе, аби відновити фінансове забезпечення та продовжити будівництво об’єктів.

Наразі на розгляді комісій міськради перебуває рішення щодо докапіталізації компанії на 1 млрд грн. Також очікується, що у “Київміськбуд” викуплять нерухомості на 300 млн грн на потреби міста.

Нагадаємо, інвестори вимагають від «Київміськбуду» завершити будівництво ЖК «Медовий 2».

 

Великий Київ у Google News

підписатися