Київ всіма силами рятується від бурульок: кількість очищувальних бригад збільшилась (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
14:47 18.02

У  Києві збільшили кількість бригад альпіністів та покрівельників, які розчищають дахи будівель від крижаних бурульок.

Київ всіма силами рятується від бурульок: кількість очищувальних бригад збільшилась (ФОТО)

Зараз працює 123 покрівельники керуючих компаній, залучені 29 бригад альпіністів, використовуються 12 автовишок. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв.

Столична влада просить пішоходів не підходити близько до місць проведення робіт, які мають бути огороджені спеціальними стрічками, а водіїв – не паркувати авто біля таких локацій.

Щодня вдається очищати до 300 будинків, залежно від складності та висотності.

Однак у столиці є низка приміщень, які зобов’язані очищати інші обслуговуючі організації, власники чи орендарі, зокрема, приватні установи.

У місті працюють інспектори з благоустрою: за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи штраф може скласти 1700 гривень.

17 лютого інспектори з благоустрою внесли 450 приписів та склали майже 50 протоколів за неякісне прибирання снігу та бурульок.

Нагадаємо, для очищення дахів житлових та інших будинків від крижаних бурульок залучені 11 автовишок, 111 покрівельників підприємств і 21 бригада альпіністів. 

До слова, за 17 лютого, інспектори внесли 450 приписів та склали майже 50 протоколів за неякісне прибирання снігу та бурульок.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...