Київ відсвяткує річницю підняття українського прапора

18:06 20.07.2020

24 липня відбудуться урочистості з нагоди 30-ої річниці підняття українського національного прапора на флагштоці біля будинку Київської міської державної адміністрації.

Київ відсвяткує річницю підняття українського прапора

За розпорядженням Київського міського голови, на Хрещатику, 36 відбудеться церемонія, на яку запрошені депутати Київради І скликання, які прийняли свого часу це свідоме та ризиковане рішення.

Також 23-30 липня у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва (на вулиці Богдана Хмельницького, 7) відкриють тимчасову експозицію синьо-жовтого прапору, який замайорів перед столичною мерією 24 липня 1990 року.

Нагадаємо, що саме в цей день, за 13 місяців до офіційного проголошення незалежності України, за протокольним рішенням президії Київської міської ради біля будівлі Київської міської державної адміністрації та Київради вперше підняли національний прапор. Його підняв тодішній заступник голови Київради Олександр Мосіюк. Тоді на Хрещатику зібралося близько 200 тисяч осіб із різних місць України, з яких переважна більшість – кияни.

Як повідомлялося раніше, на честь прайду Батьківщину-мати прикрасили веселковим прапором. Як та хто прикріпив прапор ЛГБТ на Батьківщину-мати – читайте тут.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...