Київ: важливе за 8 березня

Автор: Любава Лисичкіна
22:45 08.03

Працівники комунального сектору підтримують роботу тепломереж, водовідведення тощо. У місті є електроенергія, працює зв’язок. Транспорт працює з 8:00 до 19:00 у скороченому складі лише за окремими маршрутами – як наземний транспорт, так і метрополітен. 

Київ: важливе за 8 березня

Як повідомили у КМДА, день у столиці пройшов спокійно, у посиленому режимі працюють лікарні – вони мають усе, щоб надавати допомогу мешканцям та пораненим.

Комендантська година триває щоночі з 20:00 до 7:00. 

За два дні з Пущі-Водиці евакуйовано 520 осіб через наближення активних бойових дій.

Евакуйованих людей розмістили у дитячих садочках Києва. Частина мешканців Пущі-Водиці оселилися у родичів в інших районах Києва.

Хворих доставлено до лікарень.

 Нагадуємо, що створені та оновлюються такі корисні мапи для мешканців міста:

Усі вони доступні в застосунку «Київ Цифровий».

У місті все гаразд із питною водою. Інформація про брак хлору для її знезараження – фейк.

У мережі знову розповсюджується НЕПРАВДИВА інформація, що через воєнні дії призупиняються поставки хлору до водоканалу, через що дозування хлору зменшується. І відповідно якість питної води погіршується. 

«Київводоканал» має достатні запаси реагентів, щоб здійснювати знезараження води відповідно до санітарних вимог. Також нагадуємо, що вже 40% води у Києві знезаражується без хлору, більш сучасними реагентами.

У Києві працює гуманітарний штаб.

Штаб забезпечує медикаментами, продуктами і предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує. Одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми. 

Мапа Гуманітарних штабів — https://cutt.ly/0AjSQya

Великий Київ у Google News

підписатися