Київ: важливе на 6 травня

Автор: Марія Супрун
20:44 06.05

Військове командування поки не планує вводити посилену комендантську годину на 8-9 травня.

Київ: важливе на 6 травня

Як повідомляє КМВА, комендантська година триватиме, як зазвичай, щоночі із 22:00 до 05:00. У цей час пересуватися містом можуть винятково ті, хто має спецперепустки військового коменданта міста.

Киян закликають бути свідомими і подбати про свою безпеку. У найближчі дні існує висока вірогідність ракетних обстрілів у всіх регіонах України. Тож необхідно слідувати в укриття одразу після сигналів про повітряну тривогу. Мапа укриттів – за посиланням.

Місто не планує проводити жодних заходів 8 та 9 травня, оскільки під час воєнного стану масові заходи заборонені.

У ці дні буде посилене патрулювання в місті, охорона громадського порядку.

Мешканцям столиці також необхідно бути уважними і дотримуватися правил безпеки воєнного часу. Зокрема, із розумінням ставитися до вимог правоохоронців та військових на блокпостах, надавати документи і не створювати конфліктних ситуацій. Не варто спілкуватися із невідомими людьми. При виявленні підозрілих осіб, звертайтеся до поліції за номером 102.

Нагадуємо, що в Києві суворо заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті.

Діє жорстка заборона на розведення багать та випалювання сухої трави. За порушення передбачена адміністративна відповідальність. Штраф для громадян може сягати кілька десятків тисяч гривень.

Наголошується: частина лісових територій була зоною бойових дій, і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі. Багато лісів та лісосмуг у передмістях іще не розміновані, є випадки, коли підриваються мирні мешканці.

Міська влада знову нагадує містянам, що небезпека досі існує. Тож повертатися до Києва тим, хто наразі перебуває у більш безпечних місцях, поки зарано.

Треба враховувати велику кількість блокпостів у столиці та напружену роботу комунальних служб та сервісів міста, що працюють в умовах воєнного стану. 

Гарантувати безпеку кожному мешканцю міста неможливо, бо імовірність ракетних обстрілів залишається високою“, – наголошують в адміністрації.

Нагадаємо, рішення щодо того, з якої дати, на якому виді громадського транспорту повернуть електронну оплату за проїзд в столиці, ухвалюватимуть депутати Київради на наступному засіданні.

Великий Київ у Google News

підписатися