Київ уперше відзначить День української державності

Автор: Галина Ворона
15:58 26.07

У четвер, 28 липня, Україна вперше святкуватиме День української державності. Із нагоди свята у столиці заплановано низку урочистих заходів. Також у кожному районі відбудуться церемонії підняття Державного прапора України.

Київ уперше відзначить День української державності

Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Зазначається, що 28 липня у столиці триватиме покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії рф на території України.

Також у місті встановлять інформаційно-довідкові стенди і конструкції про борців за незалежність України, учасників національної безпеки та оборони.

При цьому зазначається, що відзначення свята не обмежиться одним днем: протягом року міська влада сприятиме реалізації громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства, розвиток міжнародних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі.

Читайте також: Київ відзначив 1540-річчя в умовах воєнного стану: як пройшли святкування 

Нагадаємо, в травні цього року Верховна Рада запровадила нове свято День української державності. Воно покликане сприяти утвердженню спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення та стати чинником опору ворожим наративам росії про Україну як “фейкову державу”. 

Великий Київ у Google News

підписатися