Київ та три області України можуть вийти із “зеленої” зони карантину

Автор: Марія Супрун
22:13 05.09

Київ та ще три області України не відповідають «зеленій» зоні карантину – епідеміологічні показники там перевищують встановлені норми.

Київ та три області України можуть вийти із “зеленої” зони карантину

Відповідні дані оприлюднило Міністерство охорони здоров’я.

Відповідно до встановлених норм, станом на 4 вересня рівень захворюваності (норма для «зеленої» зони – 75 хворих на 100 тисяч населення) перевищено у Києві (107), а також у:

  • Чернівецькій області – 169;
  • Луганській області – 135;
  • Херсонській області – 85.

Крім того, у Луганській, Львівській та Полтавській областях спостерігається висока динаміка рівня госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо, зараз в Україні діє адаптивний карантин. Поки вся країна «зелена», тобто діє найслабший карантин.

Уся територія країни одночасно повернеться до “жовтої” зони, у разі наявності протягом трьох днів підряд однієї з таких ознак на всій території України:

  • кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на  100 тис. населення за останні 14 днів — більше ніж 75; 
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) — більше як 4 відсотки;
  • кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — менше ніж 300;
  • наявності підстав для встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території принаймні одного регіону.

Як повідомлялося, раніше столичним школам дали рекомендації стосовно роботи в умовах посилення карантинних обмежень після переходу регіону у жовту, помаранчеву чи червону зону.

Великий Київ у Google News

підписатися