Київ оголосить хвилину мовчання в пам’ять про жертв Голодомору

16:22 25.11.2020

28 листопада о 16:00 Київ вшанує хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору – геноциду Українського народу. У цей день у столиці обмежать проведення розважальних заходів будь-якого формату. На території усього міста приспустять або вивісять із траурною стрічкою Державний прапор України. 

Київ оголосить хвилину мовчання в пам’ять про жертв Голодомору

Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

Цієї суботи над столицею лунатимуть скорботні молитви, проводитимуться покладання квітів і встановлення лампадок.  Церемонія вшанування відбудеться на території Національного музею жертв Голодомору (вул. Лаврська, 3), біля Пам’ятного знаку на Михайлівській площі та інших знакових місцях.

Окрім того, місто збирається провести низку просвітницький тематичних заходів. В освітніх закладах Києва проводитимуться виховні години, лекції, меморіальні заходи, книжкові та фотовиставки. Разом з тим, у соціальних мережах триватимуть інформаційні, просвітницькі та інші тематичні заходи під загальним гаслом “Збережи пам’ять. Збережи правду”. 

Серед таких заходів:

  • 27 листопада в “Київській фортеці” відбудеться демонстрація фільму та лекція Юрія Граждана;
  • До 6 грудня в бібліотеці ім. Лесі Українки м. Києва організовано книжкову виставку “Трагедія незнищеної волі”;

Також в онлайн форматі на вебсайті Державного архіву м. Києва можна ознайомитись із архівними документами “До роковин вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні”.

Нагадаємо, що столичний музей Голодомору розробив інклюзивний сайт та екскурсію для сліпих. Незрячі відвідувачі музею можуть “побачити” архівні фото, зроблені у 1932–33 роках та прослухати унікальні свідчення очевидців Голодомору.

Читайте також: Будівництво музею Голодомору. “Великий Київ” пролетівся над Парком Слави

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...