Київ – лідер за показником тестування на COVID-19

15:26 31.07.2020

Показник тестування на COVID-19 у Києві сьогодні – найвищий в Україні. І становить 130 тестів на 100 тисяч людей.

Київ – лідер за показником тестування на COVID-19

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Хочу зазначити, що Київ продовжує збільшувати кількість тестувань. Усього в комунальних медзакладах із початку пандемії досліджено майже 73 тисячі зразків біоматеріалу. Методом ПЛР. А методом ІФА в столиці зробили близько 10,5 тисяч тестів”, – повідомив Кличко.

Він також зазначив, що днями Київрада внесла зміни до міської цільової програми «Здоров’я киян». Завдяки цьому столиця зможе забезпечити лабораторії комунальних медзакладів витратними матеріалами для тестування. А їх працівників – муніципальними надбавками.

Йдеться про виплату безповоротної грошової допомоги лаборантам, біологам, біохімікам, які стикаються в роботі, зокрема, із COVID-19. Тепер вони, як і лікарі, отримуватимуть щомісяця з бюджету міста фіксовану суму доплати – 4 тисячі гривень. До цього вони такої допомоги не отримували”, – підкреслив Кличко.

Також медзаклади забезпечать більшою кількістю витратних матеріалів для діагностики і лабораторного тестування на COVID-19 методами ПЛР та ІФА.

Як повідомлялося раніше, в аеропорту “Київ” пасажири можуть пройти тест на коронавірус – вартість.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, ще в 110 мешканців Києва виявили за минулу добу коронавірус. На сьогодні в столиці вже 8241 підтверджений випадок захворювання на COVID-19, померли – 132. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...