Київ готується до зими: на тепломережах виявили 1,5 тисячі слабких місць

Автор: Галина Ворона
18:54 02.08

Підготовка Києва до зими відбувається за паном. На сьогоднішній день виконано 80% гідравлічних випробувань тепломереж та об’єктів теплогенерації, під час яких виявили та усунули майже 1,5 тисячі пошкоджень. Це дозволить не допустити такої кількості аварій взимку. Крім цього, столиця запасається резервними джерелами енергопостачання.

Київ готується до зими: на тепломережах виявили 1,5 тисячі слабких місць

Про це сьогодні під час круглого столу “Зима близько” розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що підготовка до опалювального сезону йде в умовах війни – з дотриманням комендантської години, проблемами нестачі матеріалів тощо.

Українська столиця готується до нього у плановому порядку, але з підвищеною відповідальністю. Задіяні всі працівники комунальних служб. Енергетики спільно з житловими організаціями готують електромережі та обладнання до зимового періоду, зокрема до роботи в умовах підвищеного навантаження. Все обладнання – від будинкового щита до підстанції – повинне працювати надійно і витримати підвищене навантаження. Адже розуміємо, що сьогодні на державному рівні вирішується питання необхідного забезпечення енергоносіями, зокрема природним газом“, – сказав Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що держава на законодавчому рівні визначила компенсації українським теплопостачальникам в умовах підвищення ціни на газ, який використовується для виробництва тепла та гарячої води населенню.

Чиновник додав, що паралельно в рамках організації гуманітарної допомоги організовано постачання для столиці бензинових та електрогенераторів. Триває узгодження їхньої специфікації та місць встановлення для забезпечення резервними джерелами енергопостачання.

Заступник голови КМДА запевнив, що підготовка до зими у столиці триває в плановому порядку і міські служби впораються із завданням стабільного проходження опалювального періоду.

Читайте також: На мосту Патона знову помітили водоспад: комунальники пояснили його причину 

Нагадаємо, міністр розповів, коли стартує опалювальний сезон і чи буде тепло в оселях.

Великий Київ у Google News

підписатися