Києвом ганяв весільний кортеж, який коштує більше мільйона доларів (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
14:22 06.07

У Дарницькому районі Києва помітили весільний кортеж, який складався з автомобілів преміумкласу. Орієнтовна сумарна вартість всіх машин становить понад мільйон доларів.

Києвом ганяв весільний кортеж, який коштує більше мільйона доларів (ВІДЕО)

На відео, розміщеному в соціальній мережі Instagram спільнотою corteges_of_ukraine, можна побачити, що елітні авто рухаються по проспекту Петра Григоренка.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от __ (@corteges_of_ukraine)

Серед іншого, у весільному кортежі помітили два Rolls-Royce – Cullinan та Wraith, вартість яких навіть за б/в авто в середньому становить 450 тис. дол. та 270 тис. дол. відповідно.

Читайте також: Відео дня. Нічним Києвом “катався” незвичний транспорт 

Крім того, гостей везли автомобілі BMW X7 (в середньому 150 тис. дол.), Toyota Land Cruiser 200 (в середньому 88 тис. дол. за б/в), а також кілька “бюджетних” Toyota Camry та Volkswagen, які, можливо, були супроводом, оскільки на них були встановлені проблискові маячки.

Нагадаємо, раніше місцеве представництво французької автомобільної марки DS вирішило у дивний спосіб прорекламувати свою нову модель – преміальний кросовер DS 7 Crossback. Імпортер влаштував «президентський» кортеж у центрі Києва, який дуже нагадував справжній.

Великий Київ у Google News

підписатися