Киянин запропонував перенести будівельні роботи на мирний час – щоб не здригатися після обстрілів Києва

Автор: Оксана Тупальська
12:59 02.06.2023

Житель столиці доктор фізико-математичних наук Максим Стріха запропонував відкласти будівельні роботи, які створюють шум на більш мирний час, аби кияни не здригалися після обстрілів. Тихше порадив поводитися і комунальним службам міста.

Киянин запропонував перенести будівельні роботи на мирний час – щоб не здригатися після обстрілів Києва
Світлодіодне освітлення

“Киян, що живуть у центрі, які встигли на хвильку здрімнути після відбою, розбудили масштабні ремонтні роботи на Хмельницького і Пирогова. Чомусь саме зараз тут вирішили перестилати асфальт і бруківку та міняти бордюри, які могли б надійно прослужити ще з десяток років”, – зазначив Стріха.

Він нагадав про невідкладні справи, які необхідно зробити, аби пережити наступну зиму та попросив не робити ремонтів, без яких масто проживе без особливих втрат. 

“Слід прийняти як аксіому: сьогодні все те, що не є конче терміновим, має бути відкладене на майбутнє. Всі ресурси повинні бути скеровано саме на нейтралізацію і ліквідацію наслідків ворожих атак. Місто повинно виробити дієві схеми і накопичити достатній людський та матеріальний ресурс для того, щоб мати змогу, наприклад, швидко засклити сотні й тисячі вибитих вікон у десятках будинків одночасно. Адже взимку швидкість тут буде справою виживання і будинків, і самих киян”.

Раніше “ВК” розповідав, як утеплити будинок, аби почувати себе тепліше взимку та як отримати фінансування з міського бюджету на оснащення дому. 

Великий Київ у Google News

підписатися