Кияни збирають підписи за те, щоб демонтувати МАФи в підземному переході на метро КПІ

Автор: Любава Лисичкіна
18:41 20.10.2023

У 2021 році комунальне підприємство «Київблагоустрій» звільнило від нелегальної торгівлі 28 підземних переходів.

Кияни збирають підписи за те, щоб демонтувати МАФи в підземному переході на метро КПІ
Світлодіодне освітлення

Про це ідеться у петиції до Київради №12614. 

На думку автора звернення, МАФи не лише заважають руху пішоходів, а й перешкоджають безпечному використанню підземного переходу як укриття цивільного захисту.

“Департамент територіального контролю, Департамент муніципальної безпеки та Департамент комунальної власності відмовляються брати на себе відповідальність та офіційно підписувати відповідь, що МАФи у підземному переході не заважають роботі укриття та безпеці людей у випадку обстрілу та руйнування елементів конструкцій цих кіосків. Наразі ті МАФи в підземному переході мають діючі дозволи до 18.07.2027 та до 27.03.2029 року”, – уточнює киянин, який ініціює дану петицію та оприлюднив її на ресурсі.

Нагадаємо, у 2021 році  комунальне підприємство «Київблагоустрій» звільнило від нелегальної торгівлі 28 підземних переходів, а це майже 3,4 тис. кв. м міського простору. Таким чином столиця крок за кроком втілювала стратегію з очищення вулиць від незаконно встановлених вагонів-магазинів, тимчасових споруд, наметів, яток. Особливий акцент робився на підземних переходах. 

“ВК” писав про те, що у Києві біля станцій метро «Лук’янівська» та «Дорогожичі» демонтують МАФи.

Великий Київ у Google News

підписатися