Кияни вимагають від влади облаштувати більше майданчиків для вигулу собак

15:28 18.04.2023

На сайті Київради 17 квітня зареєстрували петицію № 119 79, її авторка — Анастасія Вадимівна Павлова, звертає увагу на те, що у такому мегаполісі, як Київ, господарі собак змушені гуляти з ними там, де можуть.

Кияни вимагають від влади облаштувати більше майданчиків для вигулу собак
Світлодіодне освітлення

«Вздовж доріг, в парках, скверах, там де це не забороняється. І за усіх умов дотримання етикету і поваги відносно інших (прибирання за собакою, надягаючи намордник в громадському місці й т.д.) усе одно знаходяться люди, котрим заважають собаки і їх власники», — пише пані Павлова.

Авторка аргументує своє звернення:

«Понад 11 тисяч років тому, під час одомашнення собак, людство узяло на себе відповідальність за їх комфорт, і сьогодні ми маємо це усвідомлювати й нести відповідальність».

Пані Анастасія пропонує у петиції розглянути реалізацію окремо виділених території (за потреби, огороджених) де власники можуть перебувати з собаками на законній підставі.

«Це може і має бути парк, відкритий для усіх громадян, в тому числі й для власників тварин, з окремо виділеною площиною під вигул собак без повідця (огородженою)».

Вона наводить в якості приклада столичний парк «Наталка», де не забороняється вигул з тваринами й парк має дві огороджені території для вигулу собак.

«Нам потрібно більше таких парків!» — переконана авторка петиції.

До слова, за добу її підтримали вже понад 600 українців. Нагадаємо, що необхідна кількість для розгляду петицій — шість тисяч підписів, їх треба зібрати за 60 днів.

У петиції № 119 79 попереду є 59 днів для підтримки.

Нагадаємо, Кличко відповів автору петиції про відновлення роботи транспорту в Києві під час повітряних тривог.

Великий Київ у Google News

підписатися