Світлинами поділилися у спільноті Клуб Корінного Киянина.
На фотографіях можна побачити Поділ, Хрещатик, Маріїнський парк, університет ім.Шевченка, стадіон “Динамо”. А також містян, які гуляють парком, йдуть по центральній вулиці чи біля стадіону. На чорно-білих світлинах більшість киян одягнені у світлий одяг, який виглядає білим.
У 1930-ті роки в Києві було запроваджено автобусний і тролейбусний рух, збудовано міст імені Євгенії Бош, уведено в дію першу АТС, організовано центральне опалення.
У 1934 році Києву було повернуто столичний статус. З Харкова переїхав Уряд радянської України, а разом з ним «переселилися» безліч партійних, урядових і фінансових структур. Усі вони потребували нових палаців у найпрестижніших районах міста.
Це був час, коли для «зачистки» території збиралися знищити ансамбль Михайлівського Золотоверхого собору, Трьохсвятительську церкву, будівлю Присутніх місць, пам’ятник Богдану Хмельницькому і Софійський собор. На щастя, проект реалізували лише частково. У результаті місто втратило Михайлівський собор, а також Благовіщенську церкву, на місці якої побудували школу (нинішній ліцей № 21 на вулиці Саксаганського).
Не слід забувати, що саме у 30-ті роки розпочалися сталінські репресії. Зокрема, масові страти здійснювалися на території Биківні.