Кияни просять зберегти ринок “Деміївський”

Автор: Марія Супрун
11:32 06.10

Мешканці столиці виступили з ініціативою зберегти ринок “Деміївський”.

Кияни просять зберегти ринок “Деміївський”

Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради, автором якої є Андрій Локтєв.

За його словами, ринок “Деміївський” користується попитом не тільки мешканців Голосіївського, але і прилеглого Печерського району, особливо пенсіонерів та малозабезпечених громадян.

“Це не «гонорові» Бессарабка та Володимирський ринки, Деміївський дійсно дає можливість місцевим мешканцям харчуватися натуральними продуктами з найчистіших областей України. Крім того, ринок дає роботу багатьом підприємцям з різних куточків нашої країни, зокрема, з Київської, Вінницької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. На цьому ринку майже нема іноземних продуктів, що дає можливість розвиватися вітчизняним фермерським господарствам та ФОП, і, як наслідок, наповнювати міські бюджети, в першу чергу – київський”, – йдеться у петиції.

Локтєв додає, що знищення Деміївського ринку на догоду забудовнику є неприйнятним, необґрунтованим ні з економічної, ні з технічної , ні з моральної точки зору. 

“Жоден продовольчій ярмарок за масштабом, асортиментом продуктів та зручністю не може порівнятися зі стаціонарним ринком, розташованим біля станції метро та автовокзалу. Вимагаємо негайно скасувати дозвіл на знесення ринку. А в разі відмови орендатора розірвати договір оренди цієї ділянки”, – зазначається в документі.

Наразі петиція, що була опублікована 4 жовтня, зібрала 308 підписів з 6000 необхідних для розгляду.

Нагадаємо, понад 25 тисяч українців підтримали петицію до президента про введення кримінальної відповідальності за примусову вакцинацію

Великий Київ у Google News

підписатися