Кияни просять ввести в эксплуатацiю ЖК «Рідне місто», яке затримується вже 4 роки

Автор: Любава Лисичкіна
19:14 17.06

За інвестиційними договорами введення в експлуатацію 1-ї черги ЖК планувалося на ІІ квартал 2018 р. Будівництво неодноразово призупинялося з причини незадовільної організації робіт.

Кияни просять ввести в эксплуатацiю ЖК «Рідне місто», яке затримується вже 4 роки

Про це ідеться у петиції №10640.

Інвестори 408 квартир, які внесли 100% коштів у будівництво ЖК вимагають введення в експлуатацію 1-ї черги ЖК «Рідне місто» за адресою бул. Вацлава Гавела, 28 та забезпечення будинку електроенергії на постійній основі. 

Як ідеться у тексті звернення, замовником будівництва ЖК «Рідне місто» (будівельна адреса вул. Качалова, 40) є КП «Спецжитлофонд», що підпорядковується Департаменту будівництва і житлового забезпечення КМДА. За інвестиційними договорами введення в експлуатацію 1-ї черги ЖК планувалося на ІІ квартал 2018 р.

“Будівництво неодноразово призупинялося з причини незадовільної організації робіт забудовником, неузгодженої технічної документації та таємничого зникнення коштів, хоча усі кінцеві інвестори-фізичні особи розрахувалися із забудовником у повному обсязі. Восени 2020 р. забудовник демонтував огородження будівельного майданчику, начебто у зв’язку з фактичним завершенням робіт. Не зданий в експлуатацію будинок був покинутий без охорони, чим одразу скористалися кримінальні елементи. Відбувалися злами дверей, вандальне зняття радіаторів, биття вікон, засмічування приміщень”, – деталізує авторка петиції Тетяна Марчук.

Киянка повідомила, що інвестори за власний кошт організували охорону будинку та встановлення відеокамер, а також погодилися оплачувати опалення будинку, щоб запобігти його руйнуванню та псуванню обладнання. 

Наразі, інвестори хочуть отримати сертифікат будинку та гарантійний лист  із вказанням терміну введення в експлуатацію, електроенергію на постійній основі замість тимчасового ТП.

Люди також вимагають прийняти міри за недбале ставлення до своїх обов’язків забудовника, а також відшкодовувати інвесторам кожен день затримки введення будинку в експлуатацію.   

За день петиція зібрала вже 262 підписи. 

До слова, на вул. Котельникова 26-32 розпочинається капітальний ремонт скверу .

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...