Кияни просять встановити камери у вагонах метро

14:08 26.06.2023

У Києві запропонували встановити камери відеоспостереження у вагонах метро. Це, на думку ініціаторів звернення до міської влади, допоможе збільшити контроль за ситуацією з безпекою громадян.

Кияни просять встановити камери у вагонах метро
Світлодіодне освітлення

Про це йдеться у відповідній петиції, зареєстрованій на офіційному сайті Київської міської ради. Автор петиції №12246 Андрій Машков пропонує столичній владі встановлення камер спостереження у вагонах Київського метрополітену.

Як зазначив автор звернення, на першому місці під час війни стоїть питання безпеки громадян, збереження їхнього життя і здоров’я. За його словами, Київський метрополітен щодня перевозить велику кількість людей, і навіть наявність на всіх станціях правоохоронців не є гарантією захисту населення від протиправних діянь.

Для підвищення рівня безпеки пасажирів у столичному метрополітені автор звернення пропонує встановити камери спостереження у вагонах метро, в переходах між станціями, а також на перонах та ескалаторах.

“Це дасть змогу впевнено контролювати обстановку. Окремо варто залучити до цієї системи спостереження програму ідентифікації особи Нейроідентиграф, яка з ймовірністю 90% здатна ідентифікувати особу”, — додав автор петиції.

Для розгляду у Київській міській раді петиція має зібрати шість тисяч голосів на підтримку. Збір підписів триває.

Нагадаємо, біля станції метро “Театральна” буде наземний перехід, якого кияни домагалися роками.

 

Великий Київ у Google News

підписатися