Кияни просять відродити кінотеатр “Кристал” на Борщагівці

11:16 03.10.2020

Мешканці Борщагівки просять відновити кінотеатр “Кристал” у парку “Юність” як дитячий соціально-культурний комплекс. Наразі це закинута територія, і жителі мікрорайону не хочуть допустити тут будівництва чергового ЖК.

Кияни просять відродити кінотеатр “Кристал” на Борщагівці Фото: Євген Станісевич

Відповідна петиція №10195 зареєстрована на сайті Київради.

Автор звернення Шаміль Фараджов пропонує міськраді вирішити низку питань як стосовно самого кінотеатру, так і щодо статусу ділянки, на якій він знаходиться – на вул. Володимира Покотила (Картвелішвілі), 6. 

Включити в План соціально-економічного розвитку м. Києва на 2021 рік питання відновлення кінотеатру “Кристал” у парку “Юність” як дитячого соціально-культурного комплексу, у ній привести статус земельної ділянки у відповідність до рішення КМР щодо надання цій ділянці статусу парку, провести аналіз громадської думки щодо номенклатури вимог та потреб для цього об’єкту, провести публічні консультації щодо реконструкції кінотеатру “Кристал” у парку “Юність” як дитячого соціально-культурного комплексу на основі яких розробити план реконструкції та внести в перелік об’єктів інвестування”, – говориться у петиції.

Зазначається, що комплекс відкритого кінотеатру “Кристал” у парку “Юність” було зведено ще в 1970-х роках. Як літній кінотеатр проіснував до кінця 80-х. Нині – це закинута територія, яка знаходиться в самому серці Борщагівки. Вже багато років мешканці мікрорайону прагнуть відновлення цього комплексу саме як культурного центру та недопущення будівництва тут чергового ЖК.

Побоювання забудови даної ділянки не примарні – у 2004 році її вже передавали в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Кіметплюс», яке планувало будівництво житлового комплексу з вбудованими приміщеннями соціального призначення, прибудованими приміщеннями кіноконцертного залу та підземним паркінгом.

У 2018-му Київрада відмовила забудовнику у поновленні даного договору, а згодом надала статус парку земельній ділянці площею 1,004 га (кадастровий номер 8000000000:75:297:0006), що розташована за адресою: вул. Володимира Покотила (Картелішвілі), 6 в єдиних межах парку “Юність” Святошинського району м. Києва.

Читайте також: Топ-5 найдивніших петицій до Київради

Нагадаємо, кияни пропонують заборонити ярмарки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...