Кияни просять “терміново щось зробити” з будівлею кінотеатру імені Гагаріна

11:39 14.06

Кінотеатр ім. Ю. Гагаріна на вулиці Щусєва, 5 у Шевченківському районі перетворився на небезпечне місце, повз яке страшно ходити – його окупували безхатьки та інші асоціальні громадяни. Тому кияни закликають щось терміново зробити з будівлею.

Кияни просять “терміново щось зробити” з будівлею кінотеатру імені Гагаріна

Про це йде мова у петиції №9786 на сайті Київради.

Кінотеатр давно знаходиться в занедбаному вигляді, зараз там живуть десятки бомжів і громадяни з колишньою судимістю. Це небезпечне місце, біля якого страшно пройти повз. Кінотеатр знаходиться в хвилинах ходьби від метро “Дорогожичі”, в старовинній зоні Києва. З цією будівлею необхідно терміново щось зробити”, – зазначає автор петиції Лілія Силк.

Вона просить якнайшвидше розпочати оновлення кінотеатру.

Нагадаємо, кінотеатр імені Гагаріна, побудований у 1971 році, працював до 1993 року. Потім там відкрили ресторан з більярдним клубом, який незабаром закрили. У 1998-му за рішенням райдержадміністрації в будівлі створили продовольчий ринок, звільнивши глядацький зал від крісел та обладнання. У 2001 році приміщення передали Українській православній церкві для створення Сирецького меморіалу, але виконанню цього рішення завадили місцеві продавці. Лише в 2007 році вдалося вивести торгівлю з будівлі.

На початку 2019 року влада міста оприлюднила проект реконструкції кінотеатру і обіцяла виконати її до кінця року. Як бачимо, плани оновлення закладу залишились на папері.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...